Форцеріс, 250 мл.

  • Бренд:
  • Статус на ринку України :
    Зареєстровано
  • Реєстраційне свідоцтво (Україна) :
    AA-08516-01-19
  • Реєстрація в Україні дійсна до :
    14.07.2024
  • Каренція по м'ясу (свині), діб :
    56
  • Лікарська форма випуску :
    Суспензія
  • Діючі речовини :
    толтразуріл, залізо (в формі глептоферона 20 % Fe)
  • Види тварин :
    поросята
  • Показати всі характеристики

2 970.00 грн.
Опис
Суспензія коричневого кольору.

Склад
1 мл препарату містить діючі речовини:
толтразуріл 30 мг/мл
залізо (в формі глептоферона 20 % Fe) 133.4 мг/мл
Допоміжні речовини: фенол, натрію хлорид, докузат натрію, симетиконова емульсія, кремній кислотний, безводний колоїдний, повідон, вода для ін'єкцій.

Фармакологічні властивості

ATCvet QР51А, препарати проти протозойних інфекцій, (QP51AJ01- толтразуріл)
Толтразуріл є похідним триазинтріону. Толтразуріл діє проти всіх внутрішньоклітинних стадій розвитку кокцидій - мерогонії і гамогонії збудників з роду Іsospora та Eimeria. Толтразуріл блокує дихальні ферменти і має шкідливу дію на мітохондрії і процеси ділення ядра ізоспор та еймерій, порушуючи процес формування макрогаметоцита та мікрогаметоцита, викликає загибель паразита.
Залізо є необхідним мікроелементом, що відіграє важливу роль у транспортуванні киснем гемоглобіну та міоглобіну, а також ключову роль у ферментах, таких як цитохроми, каталази та пероксидази. Ін'єкційні залізо-вуглеводні комплекси - це гематогенні засоби у ветеринарній медицині, ефективні для значного підвищення рівня гемоглобіну в поросят в інтенсивних умовах, коли молочна дієта протягом декількох тижнів не забезпечує джерела заліза. Після внутрішньом'язової ін'єкції комплекс поглинається та метаболізується, щоб виділити залізо для утилізації та/або зберігання відповідно до харчового статусу тварини. Надлишок заліза зберігається переважно в печінці.
Після внутрішньом'язового введення тотразуріл досягає максимальної концентрації через 6 діб (Tmax становить від 4 до 7 днів).
Тотразуріл в основному перетворюється у тольтразуріл сульфон та повільно видаляється (період напіврозпаду - 3 доби). Виводиться, в основному, з фекаліями.
Після внутрішньом'язового введення залізо швидко всмоктується з місця ін'єкції в капіляри та лімфатичну систему. Оскільки залізо переробляється в організмі, незначна частина поглинутого заліза виводиться з організму. Залізо в дуже незначних кількостях виводиться з фекаліями, потом і сечею.

Застосування
Для зменшення виділення ооцист ізоспор та еймерій в навколишнє середовище, для профілактики клінічних ознак ізоспорозу та еймеріозу на фермах, а також при захворюванні, що спричинюється збудником Іsospora suis.

Дозування
Препарат застосовують поросятам у віці від 1 до 3 діб одноразово внутрішньом'язово за вухом в дозі 1,5 мл препарату на одну тварину (45 мг толтразурілу і 200 мг заліза) з дотриманням умов асептики.
Препарат вводити повільно.
Перед застосуванням флакон з препаратом слід добре струсити.

Протипоказання
Не застосовувати поросятам, які підозрюються в дефіциті вітаміну Е та/або селену.

Застереження
Побічна дія
Після парентерального введення будь-якої форми заліза дуже рідко спостерігається загибель тварин ("дуже рідко" - менше 1 тварини на 10 000 тварин, яким застосовували залізо). Дана загибель була пов'язана з генетичними особливостями або дефіцитом вітаміну Е та/або селену. Також було повідомлено про випадки загибелі поросят, через підвищену сприйнятливістю до інфекції через тимчасове блокування ретикулоендотеліальної системи. Можливі реакції гіперчутливості.
Особливі застереження при використанні
Препарат слід застосовувати всім поросятам з приплоду.
Гігієнічні заходи можуть зменшити ризик ізоспорозу та еймеріозу свиней в господарстві, тому рекомендується одночасно покращувати гігієнічні умови на відповідному об'єкті, зокрема мікроклімат та чистоту.
Щоб отримати максимальну користь від застосування, препарат слід застосовувати до очікуваної появи клінічних ознак, тобто в інкубаційний період.
Щоб змінити хід клінічного перебігу ізоспорозу та еймеріозу в окремих тварин, які вже мають ознаки діареї, може знадобитися додаткова підтримуюча терапія.
Використання під час вагітності, лактації, несучості
Не застосовується.
Період виведення (каренція)
Забій тварин на м'ясо дозволяють через 56 діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску
Прозорі багатошарові пластикові флакони, закриті гумовими корками під алюмінієву обкатку по 100, 250 та 500 мл, упаковані в картонні коробки по 1 шт.

Зберігання
Сухе темне, недоступне для дітей, місце за температури від 2 С до 25 С.
Термін придатності - 3 роки.
Після першого відбору препарату з флакона його необхідно використати протягом 28 діб.

Власник реєстраційного посвідчення
Санте Анімаль, 10 авеню де ла балластіере, 33500 Лібурн, Франція

Виробник готового продукту
Санте Анімаль, 10 авеню де ла балластіере, 33500 Лібурн, Франція
ATC-vet класифікаційний код:
ATC-vet класифікаційний код QP51AJ01
Реєстрація
Статус на ринку України Зареєстровано
Реєстраційне свідоцтво (Україна) AA-08516-01-19
Реєстрація в Україні дійсна до 14.07.2024
Каренція
Каренція по м'ясу (свині), діб 56
Основні дані препарату
Лікарська форма випуску Суспензія
Діючі речовини толтразуріл, залізо (в формі глептоферона 20 % Fe)
Види тварин поросята
Дозування
поросята до 10 кг (мл/на тварину) 1.5
Склад (мг/г, мг/мл)
залізо тривалентне 133.4
толтразуріл 30
Протипаразитарна дія
Eimeria spp. +
Чутливість
Isospora spp. +