• Бренд:
 • ATC-vet класифікаційний код:
  QP53AX – протипаразитарні засоби, інсектициди і репеленти. Інші ектопаразициди для зовнішнього застосування
 • Види тварин:
  собаки
 • Реєстраційне свідоцтво (Україна):
  АА-04823-03-13
 • Реєстрація в Україні дійсна до:
  09.10.2018
250.00грн.
Склад:
ФРОНТЛАЙН Спот Он інсектоакарицидний препарат, що містить в якості діючої речовини фіпроніл (10%), а також допоміжні речовини і розчинники.

Фармакологічні властивості:
Фіпроніл, що входить до складу препарату блокує рецептори гамма-аміно-масляної кислоти нервових клітин паразита і володіє вираженим інсектицидною і акарицидною дією відносно вошей, бліх, волосоїдів та кліщів (іксодові, хейлітелли, отодектоси), що паразитують на собаках і котах. В результаті нервового перезбудження паразит швидко помирає.
ФРОНТЛАЙН Спот Он не є препаратом системної дії (не потрапляє в кров), він накопичується в епідермісі і сальних залозах тварини і надає контактну інсектоакарицидну дію на ектопаразитів. Депанація препарату в сальних залозах створює «ефект резервуара» і обумовлює тривалість його впливу і водостійкість.
ФРОНТЛАЙН Спот Он протягом 24 годин поступово розподіляється по всій поверхні тіла і забезпечує захист тварин від ектопаразитів. Тривалість захисту тварин від кліщів: у кішок 3 тижні, у собак 1 місяць.
Тривалість захисту тварин від бліх: у кішок — 2 місяця, у собак 3 місяці.
Повторні обробки тварин проводять по закінченні зазначених термінів.
ФРОНТЛАЙН Спот Он за ступенем впливу на організм відноситься до групи малонебезпечних речовин згідно ГОСТ 12.1.007.76 не чинить шкірно-резорбтивної, сенсибілізуючої, ембріотоксичної, тератогенної і мутагенної дії. При попаданні в очі викликає слабке подразнення.

Показання:
Препарат ФРОНТЛАЙН Спот Он застосовують для боротьби з блохами, вошами, волосоїдами та кліщами (іксодові, хейлітелли, отодектоси) собак і кішок, шляхом топікального (точкового) нанесення препарату на шкіру.

Порядок застосування і дозування:
Перед застосуванням у піпетки відламують кінчик, розсовують шерсть в області холки (між лопатками) і натискаючи на піпетку, повністю видавлюють вміст на шкіру в одну або кілька точок. Після нанесення препарат самостійно поширюється по всьому шкірному покрову тварини протягом 24 годин. В залежності від виду і маси тварини використовують піпетки ФРОНТЛАЙН Спот Он різного обсягу:
Вигляд і маса тварини, кг Обсяг використовуваної піпетки, мл Кількість піпеток (штук)
Собаки від 2 до 10 кг 0,67 1
Собаки від 10 до 20 кг 1,34 1
Собаки від 20 до 40 кг 2,68 1
Собаки більше 40 кг 4,02 1
Кішки 0,5 1

Препарат ФРОНТЛАЙН Спот Он застосовують для лікування отодектозу (вушної корости, вушного кліща).
З цією метою закапують в кожне вухо по 4-6 крапель (краплі обов'язково вводять в обидва вуха). Для рівномірного розподілу препарату вушну раковину складають навпіл і злегка масажують її основу, залишок нанести на шкіру між лопаток (одноразова обробка).

Протипоказання і запобіжні заходи:
Тільки для тварин.
Тільки зовнішньо.
Зберігати в недоступному для дітей місці.
Не використовувати для кроликів.
Препарат ФРОНТЛАЙН Спот Он не дозволяється застосовувати цуценятам і кошенятам молодше 8 тижневого віку.
Не рекомендується гуляти з твариною, у зоні можливої кліщовий атаки, протягом 24 годин з моменту обробки препаратом ФРОНТЛАЙН Спот Он.
При роботі з препаратом слід дотримуватися правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені для роботи з ветеринарними лікарськими засобами.
Не рекомендується купати або мити тварин протягом 48 годин після обробки препаратом.
Побічних явищ і ускладнень у тварин при застосуванні препарату ФРОНТЛАЙН Спот Он не відзначається.

Умови зберігання:
Зберігають препарат у заводській упаковці, в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів, при температурі від 0 до 35°С.

Термін придатності:
2 роки з дня виготовлення.

Форма випуску:
Випускають ФРОНТЛАЙН Спот Он у формі 10% розчину для топікального (точкового) нанесення, розфасованим по 0,5; 0,67; 1,34; 2,68; і 4,02 мл у поліетиленові піпетки з кінчиком, який відламується, поміщені по 3 штуки в блістер, на якій вказано назву фірми-виробника та її товарний знак, об'єм, призначення і склад препарату, номер серії, дата виготовлення. Кожен блістер упакований в картонну коробку. Кожну коробку маркують із зазначенням назви фірми-виробника та її товарного знаку, обсягу, призначення та складу препарату, номера серії, дати виготовлення, строку придатності.

Назва та місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення:
МЕРІАЛ, 29 авеню Тоні Гарніеріт - 69007 Ліон, Франція.
ATC-vet класифікаційний код QP53AX – протипаразитарні засоби, інсектициди і репеленти. Інші ектопаразициди для зовнішнього застосування
Види тварин собаки
Реєстраційне свідоцтво (Україна) АА-04823-03-13
Реєстрація в Україні дійсна до 09.10.2018
Діючі речовини фіпроніл
Українські Ветеринарні Технології не постачає
УкрЗооВетпромпостач не постачає
ВетМаркетГрупп не постачає

Теги: фипронил