Амоксицилін 15%, 10 мл. (Invesa-Livisto)

 • Бренд:
 • Реєстраційне свідоцтво (Україна) :
  АА-01305-01-10
 • Реєстрація в Україні дійсна до :
  04.08.2020
 • Лікарська форма випуску :
  Суспензія
 • Діючі речовини :
  амоксицилін
 • Види тварин :
  корови, бики, телята, вівці, кози, свині
 • Показати всі характеристики

183.00 грн.
Склад
Антибактеріальний препарат тривалої дії, що містить в 1 мл в якості діючої речовини 150 мг амоксициліну у формі тригідрату та маслянистий наповнювач.

Фармакологічні властивості:
Амоксицилін є напівсинтетичним антибіотиком з групи пеніцилінів.
Володіє широким спектром бактерицидної дії відносно грампозитивних (Актиноміцети spp., Bacillus anthracis, Clostridium spp., Corynebacterium spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Listeria monocytogenes, Staphylococcus spp., Streptococcus spp. ) і грамнегативних мікроорганізмів (Actinobacillus spp., Bordetella bronchiseptica, E. coli, Salmonella spp., Fusobacterium spp., Haemophilus spp., Moraxella spp., Pasteurella spp., Proteus mirabilis). Препарат не діє на пеніциліназоутворюючі штами мікроорганізмів родів Klebsiella та Enterobacter, а також Pseudomonas.
Амоксицилін перешкоджає синтезу клітинної перегородки бактерії, гальмуючи ферменти транспептидази і карбоксипептидази і викликаючи порушення осмотичного балансу, що призводить до загибелі бактерії на етапі зростання. Маслянистий наповнювач, що входить до складу препарату, поступово виділяє мікронізований амоксицилін у кров, тим самим забезпечуючи тривалу дію антибіотика.
При парентеральному застосуванні амоксицилін 15% добре всмоктується у кров з місця введення і швидко розподіляється в організмі, досягаючи найвищої концентрації в м'язовій тканині, печінці, нирках, шлунково-кишковому тракті з-за незначного сполуки з протеїнами плазми (17 - 20%). Амоксицилін незначною мірою проникає в мозок і кісткову рідина, за винятком випадків, коли мозкова оболонка збуджена. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 1 - 2 години після введення препарату і зберігається на терапевтичному рівні протягом 48 годин. Амоксицилін практично не метаболізується. Виділяється з організму переважно з сечею, меншою мірою з молоком і з жовчю.

Показання:
Призначають великій рогатій худобі, вівцям, козам, свиням, собакам і кішкам для лікування бактеріальних інфекцій шлунково-кишкового тракту (включаючи ентерит, гастроентерит, гастроентероколіт), респіраторних захворювань (включаючи бронхіт, бронхопневмонію, риніт), хірургічних хвороб (включаючи рани, абсцеси, запалення суглобів), захворювань сечостатевої системи (метрит, ендометрит, цистит, уретрит, пієлонефрит), хвороб шкіри і м'яких тканин (включаючи пупкові інфекції), а також ускладнень, викликаних мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну. Для лікування лептоспірозу, маститу, агалактии у свиней, актиномікозу, пики свиней, парагрипу і паратифу.

Дози і спосіб застосування:
Амоксицилін 15% вводять тваринам внутрішньом'язово або підшкірно у дозі 1 мл на 10 кг ваги тварини (15 мг діючої речовини на 1 кг маси тіла).
Велика і дрібна рогата худоба, свині: вводити одиничної дозою із розрахунку: 1 мл Амоксициліну 15%/10 кг живої маси (відповідає 15 мг амоксициліну/1 кг живої ваги)
Кішки, собаки: вводити одиничної дозою із розрахунку 2 мл Амоксициліну 15%/10 кг живої маси (відповідає 30 мг амоксициліну/1 кг живої ваги).
Для тварин з нирковою недостатністю рекомендується точно вивірити дозу препарату. Перед використанням вміст флакона ретельно струшують до отримання однорідної суспензії. При необхідності можливе повторне введення препарату через 48 годин. Для введення суспензії амоксициліну використовують тільки сухі стерильні шприци та голки. У разі якщо введена доза препарату перевищує 20 мл, рекомендується вводити її кількома ін'єкціями в різні точки. Місце ін'єкції після введення амоксициліну 15% рекомендується злегка помасажувати.
Вводити внутрішньом'язово або підшкірно.
Не вводити внутрішньовенно.

Побічні дії:
У тварин можливі алергічні реакції на амоксицилін, які швидко минають після припинення застосування препарату. Інтоксикація через передозування практично неможливе. При виникненні алергічних реакцій доцільно вводити тваринам кортикостероїди і адреналін.

Протипоказання:
Підвищена чутливість до амоксициліну та інших пеніцилінів. Забороняється вводити внутрішньовенно. Не дозволяється застосовувати кролям, хом'якам, морським свинкам і песчанкам. Амоксицилін не можна змішувати з іншими лікарськими препаратами в одному шприці, а також не можна використовувати одночасно з бактеріостатичними хіміотерапевтичними засобами. Препарат не слід призначати при інфекціях, що викликаються бактеріями, що утворюють пеніциліназу.
Рекомендується не продовжувати курс лікування для жуйних тварин, оскільки це може викликати дестабілізацію руминальной флори.

Передозування:
Інтоксикація через передозування практично исключенаю при появі алергії припинити лікування.

Побічні ефекти:
У рідкісних випадках може спостерігатися надчутливість, ступінь якої може змінюватися від простого свербежу до авафвлактвческою шоку. Ивоша може виникати подразнення у місці введення.

Особливі вказівки:
Забій тварин на м'ясо дозволяється через 14 діб після припинення введення препарату. М'ясо тварин, вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну, можна використовувати для годівлі хутрових звірів або виробництва м'ясо-кісткового борошна. Молоко від тварин, яким вводили суспензію амоксициліну 15%-ву, дозволяється використовувати для харчових цілей по закінченні 48 годин (4 доїнь) після закінчення лікування. Молоко, отримане від тварин у період застосування амоксициліну та до закінчення 48 годин після останнього введення препарату, використовують для годівлі тварин.

Форма випуску:
Випускають у формі суспензії для ін'єкцій стерильної білого кольору у флаконах з темного скла по 10 мл, 100 мл, 250 мл які вкладають у картонні коробки.

Умови зберігання:
У сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 5 до 20 °C Термін придатності — 3 роки.

Виробник:
Industrial Veterinaria, S. A., Avda. Universitat Autònoma, 29 - 08290 Cerdanyola Vall delès, Барселона (España)
Реєстрація
Реєстраційне свідоцтво (Україна) АА-01305-01-10
Реєстрація в Україні дійсна до 04.08.2020
Основні дані препарату
Лікарська форма випуску Суспензія
Діючі речовини амоксицилін
Види тварин корови, бики, телята, вівці, кози, свині

Мітки: Антибактеріальні препарати, INVESA (Industrial Veterinaria, S.A.)