Криптогал, 500 мл

 • Бренд:
 • Статус на ринку України :
  Зареєстровано
 • Реєстраційне свідоцтво (Україна) :
  АВ-09660-01-23
 • Реєстрація в Україні дійсна до :
  21.12.2028
 • Лікарська форма випуску :
  Розчин оральний
 • Штрих код :
  4820012505531
 • Діючі речовини :
  галофугінону лактат
 • Види тварин :
  телята
 • Показати всі характеристики

2 154.60 грн.
Опис
Розчин світло-жовтого кольору.

Склад
1 мл містить:
галофугінону лактат - 0,5 мг

Фармакологічні властивості
Галофугінону лактат - похідна сполука хіназолінону (азотистих полігетероциклів). Має виражену антипротозойну активність проти Cryptosporidium parvum, як in vitro, так і за умов природної чи експериментальної інвазії. Діє криптоспоридіостатично на вільні форми розвитку паразита (спорозоїти, мерозоїти). Концентрації галофугінону < 0,1 та 4,5 мкг/мл забезпечують інгібіцію паразита in vitro 50% та 90%, відповідно.
Біодоступність в організмі телят після одноразового перорального прийому становить близько 80%. Максимальна концентрація (Cmax) в плазмі крові 4 нг/мл досягається через (Tmax) 11 годин. Об’єм розподілу становить 10 л/кг. Концентрації галофугінону в плазмі після повторних пероральних застосувань близькі до його фармакокінетичних характеристик після одноразового використання. Найвищі концентрації виявляються в печінці та нирках. Виводиться галофугінон переважно із сечею. Період напіввиведення становить 11,7 години після внутрішньовенного введення та 30,84 години після одноразового перорального застосування.

Показання
Профілактика діареї у новонароджених телят в неблагополучних щодо криптоспоридіозу господарствах (в перші 24-48 годин життя теляти).
Лікування новонароджених телят з симптомами криптоспоридіозу (розпочинати впродовж 24 годин з моменту виявлення симптомів діареї).

Протипоказання
Не застосовувати препарат ослабленим телятам і натще. Не використовувати у випадках, коли діарея триває понад 24 годин.

Спосіб застосування на дози
Для профілактики та лікування криптоспоридіозу препарат дають телятам після годування, перорально, індивідуально в дозі 2 мл на 10 кг маси тіла (0,1 мг галофугінону на 1 кг маси тіла), 1 раз на день, в один і той самий час, курс - 7 днів.
Розрахунок доз можна робити за схемою:
- телята вагою 35-45 кг - 8 мл;
- телята вагою 46-60 кг - 12 мл.
Для тварин з вагою менше як 35 кг і більше як 60 кг дозу розраховують індивідуально.
Для більш точного дозування використовують шприц.
Для попередження поширення збудника криптоспоридіозу і персистенції його в стаді лікування і/або профілактику проводять усім новонародженим телятам в господарстві доти, поки зберігається ризик виникнення діареї, спричиненої Cryptosporidium parvum.

Застереження
При застосуванні в рекомендованих дозах в дуже рідкісних випадках (не більше 1 теляти на 1000 голів) діарея може посилитися.
Використовують лише після випоювання теляті в достатній кількості молозива, молока чи його замінника. Ослабленим і виснаженим телятам рекомендовану дозу препарату розводять у 500 мл сольового розчину електролітів.
Симптоми передозування (діарея, кров у фекаліях, втрата апетиту, дегідратація і апатія) можуть спостерігатися при перевищенні дози в два та більше разів. При появі цих клінічних ознак лікування препаратом припиняють і випоюють молоко або замінник. За потреби проводять регідратацію.
Персонал, який працює з препаратом, повинен дотримуватися основних правил гігієни та безпеки, що прийняті при роботі з ветеринарними препаратами, і використовувати гумові рукавички.
При потраплянні препарату на шкіру, слизові оболонки та в очі промити їх великою кількістю проточної води.
Після останнього застосування препарату забій тварин на м’ясо дозволяється через 13 діб. М'ясо, отримане раніше зазначеного терміну, утилізують або згодовують непродуктивним тваринам залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Умови зберігання
У сухому, темному, недоступному для дітей місці за температури від +5 до +25 °С. Після відкриття флакона препарат використати протягом 60 діб.

Термін придатності
2 роки.

Виробник готового продукту:
ТОВ "Бровафарма", б-р Незалежності, 18-а, м. Бровари, Київська обл., 07400, Україна.
ATC-vet класифікаційний код:
ATC-vet класифікаційний код QP51AX08
Реєстрація
Статус на ринку України Зареєстровано
Реєстраційне свідоцтво (Україна) АВ-09660-01-23
Реєстрація в Україні дійсна до 21.12.2028
Основні дані препарату
Лікарська форма випуску Розчин оральний
Штрих код 4820012505531
Діючі речовини галофугінону лактат
Види тварин телята
Дозування
телята (мл/кг м.т.) 0.2
Чутливість
Cryptosporidium parvum +