S. С. CRIDA PHARM  S.R.L.

S. С. CRIDA PHARM  S.R.L. ветеринарно-фармацевтична компанія була заснована в 1997 році і  початковою діяльністю був імпорт  та маркетинг ветеринарних препаратів.

У 2004 році , з урахуванням нових правилах Європейського співтовариства,які  застосовуються в Румунії  і які  забороняють прямий продаж сировини, ми вирішили зробити завод, який виробляє ветеринарні препарати.

Ми купили 17000 квадратних метрів землі і збудували медичний завод у відповідності до вимог європейської влади на місцях.

Ми створили  фізико-хімічні і мікробіологічні лабораторії контролю, обладнані за останнім словом вимірювання та контролю обладнання.

Ми запросили досвідчених фахівців у цій галузі і таким чином компанії вдалося створити виробництво широкого спектру лікарських засобів і отримати сертифікат Системи менеджменту якості в грудні 2005 року і повторної сертифікат в грудні 2008 року.

Також в 2005 році, в кінці серпня ми отримали сертифікат  належної виробничої практики (GMP)  для порошкоподібних продуктів, а  у вересні 2007 року ресертифікат для рідких форм.

Ми також отримали в кінці серпня 2006 року свідоцтво належної лабораторної практики GLP  і ресертифікат в серпні 2008 року.

У 2013 році ми створили в Україні компанію, яка представляє і реалізовує нашу продукцію.

Немає жодного товару.