Піноцефур форте


984.15 грн.
Опис
Продовгувата таблетка із заокругленими краями від білого до світло-жовтого кольору.

Склад
1 таблетка (10 г) містить діючі речовини:
цефтіофур (в формі цефтіофуру гідрохлориду) — 500 мг;
пропранолол гідрохлорид — 100 мг
Допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, кислота винна, натрію гідрокарбонат, желатин, поліоксиетиленовий ефір, діетаноломід жирних кислот кокосового масла, магнію стеарат, тальк.

Фармакологічні властивості
АТС — vet класифікаційний код: QG51AG — протимікробні та/або антисептики, у комбінаціях для внутрішньоматкового застосування.
Цефтіофур, що входить до складу препарату, належить до цефалоспоринових антібіотиків третього покоління широкого спектру дії. Антибіотик проявляє активну дію відносно грамнегативних та грампозитивних бактерій, включаючи штами, які продукують ß-лактамазу, і деякі штами анаеробів: Escherichia coli, Actinobacillus spp., Salmonella spp., Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Actinomyces spp., Klebsiella spp., Citrobacter spp., Enterobacter spp., Bacillus spp., Proteus spp., Bacteroides spp.
Цефтіофур інгібує активність ферменту транспептидази, що порушує синтез пептидоглікану — мукопептиду клітинної оболонки. Це призводить до порушення росту клітинної стінки мікроорганізму і лізису бактерій.
Пропранолол гідрохлорид відноситься до групи неселективних бета- адреноблокаторів, що сприяє прояву активності ендогенного окситоцину, внаслідок чого посилюються скорочення гладенької мускулатури матки. Цефтіофур швидко метаболізується до десфуроілцефтіофуру в порожнині матки.
Він особливо добре проникає до інфікованих органів та тканини організму і не втрачає активності в тому числі у некротизованих тканинах. При внутрішньоматковому застосуванні абсорбується менше 1% препарату, системна дія практично не проявляється.

Застосування
Профілактика гінекологічних захворювань та лікування корів при запальних процесах матки, післяпологової допомоги, при ускладнених та патологічних пологах, оперативному відділенні посліду, після абортів і при гострих ендометритах.

Дозування
Препарат застосовують внутрішньоматково. Перед застосуванням препарату проводять санацію зовнішніх статевих органів, при необхідності звільняють порожнину матки від запального ексудату. За наявності великої кількості ексудату (особливо при гнійно-катаральних ендометритах) проводять промивання фізіологічним розчином. На руку надягають рукавичку для ректальної фіксації шийки матки і обережно через шийку вводять таблетку в порожнину матки.
З профілактичною метою в матку вводять одну таблетку одноразово відразу після відділення посліду, аборту або при пологах. З лікувальною метою в матку вводять по одній таблетці з інтервалом 24-48 годин до повного клінічного одужання. Якщо в порожнині матки відсутній рідкий вміст, то перед введенням таблетки рекомендується ввести 100-200мл кип'яченої охолодженої води.

Протипоказання
Не застосовувати тваринам, які мають підвищену індивідуальну чутливість до складових препарату.

Застереження
Побічна дія - можливі алергічні реакції у вигляді свербожу шкіри, пригнічення, почервоніння шкірних покривів та слизових оболонок, слинотечі, блювоти. При виникненні алергічних реакцій препарат відміняють та призначають антигістамінні препарати (димедрол) та препарати кальцію.

Особливі застереження при використані
Перед застосуванням препарату необхідно провести тест на чутливість мікроорганізмів-збудників до цефтіофуру. Застосування під час вагітності та лактації Не застосовують під час вагітності. Дозволяється застосовувати під час лактації, враховуючи період виведення для м'яса та молока.

Період виведення (каренції)
Забій тварин на м'ясо дозволяється через 4 доби, а споживання молока в їжу людям через 48 годин після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м>ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску
Пакети з алюмінієвої фольги, які містять 2 таблетки та пакетик з силікагелем.

Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце, за температури до 25 °С.

Термін придатності
18 місяців.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Виробник готового продукту:
ТОВ «Укрветпромпостач», вул. Гельсінської групи, 23А, Бровари, Київська область 07403, Україна
ATC-vet класифікаційний код:
ATC-vet класифікаційний код QG01AA99
Реєстрація
Статус на ринку України На стадії реєстрації
Карнція
Каренція на молоко (корови), діб 2
Каренція по м'ясу (ВРХ), діб 4
Основні дані препарату
Лікарська форма випуску Пігулки
Діючі речовини цефтіофур
Види тварин корови, кози
Склад (мг/г, мг/мл)
пропранолол 10
цефтіофур 50
Чутливість
Actinobacillus spp. +
Actinomyces spp. +
Bacillus anthracis +
Bacillus polymyxa +
Bacillus subtillis +
Bacteroides spp. +
Citrobacter freundii +
Enterobacter spp. +
Escherichia coli +
Klebsiella spp +
Proteus spp. +
Salmonella spp. +
Staphylococcus spp. +
Streptococcus spp. +