Ветамаст

 • Бренд:
 • Статус на ринку України :
  На стадії реєстрації
 • Каренція на молоко (корови), діб :
  3
 • Каренція по м'ясу (ВРХ), діб :
  7
 • Категоризація по EMA :
  DD
 • Лікарська форма випуску :
  Суспензія
 • Діючі речовини :
  енрофлоксацин, неоміцину сульфат, преднізолон
 • Види тварин :
  корови, кози
 • Показати всі характеристики
Склад
1 шприц-туба (10 мл) містить діючі речовини:
енрофлоксацин - 200 мг;
неоміцину сульфат - 200 мг;
преднізолон - 10 мг;
допоміжні речовини: м’який білий парафін, рідкий парафін - до 10 мл.

Фармакологічні властивості:
АТС vet класифікаційний код: QJ51 - антибактеріальні ветеринарні препарати для інтрацистернального введення.
Комплексний протимікробний препарат, що володіє високою антибактеріальною активністю щодо грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, також проявляє протизапальну дію. Застосовується для лікування маститів у лактуючих корів.
Енрофлоксацин належить до антибіотиків групи фторхінолонів, має широкий спектр антибактеріальної дії. Активний відносно більшості грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, в т.ч. Escherichia coli, Haemophilus spp., Pasteurella spp., Salmonella spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium perfringes, Bordetella bronchiceptica, Campylobacter spp., Corynebacterium pyogenes, Pseudomonas aerugenosa, Proteus spp., Mycoplasma spp. Механізм дії енрофлоксацину полягає в інгібуванні активності ферменту гірази, що впливає на реплікацію спіралі ДНК в ядрі бактеріальної клітини.
Неоміцину сульфат - антибіотик, що відноситься до підгрупи неоміцину групи природних аміноглікозидів, що утворюються актиноміцетами. Неоміцину сульфат активний щодо більшості грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, у тому числі резистентних до інших антибіотиків (пеніцилін, левоміцетин, тетрациклін). Механізм дії неоміцину сульфату пов'язаний з необоротним пригніченням синтезу білка на рівні рибосом у чутливих до них мікроорганізмів.
Преднізолон - синтетичний глюкокортикостероїд, дегідротований аналог гідрокортизону. Проявляє протизапальну, десенсибілізуючу і антиалергічну дію, а також володіє протишоковими і антитоксичними властивостями.
Стимулюючи стероїдні рецептори, він індукує утворення особливого класу білків - ліпокортинів, які володіють протинабряковою активністю, а також знижує активність гіалуронідази і сприяє зниженню проникності капілярів.

Застосування
Лікування корів у період лактації при різних формах маститів, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.

Дозування
Вміст однієї шприц-туби вводять в уражену чверть молочної залози, яку попередньо видоюють і дезинфікують. Після введення препарату чверть молочної залози масажують для рівномірного розподілу його по всій цистерні. Повторне введення через 24 години протягом 3-5 діб.

Протипоказання
Не застосовувати тваринам, чутливим до компонентів препарату.

Застереження
Забій тварин на м'ясо дозволяється через 7 діб після останнього введення препарату. Термін вживання молока в їжу людям встановлений через 3 доби після останнього введення препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску
Полімерні шприц-туби по 10 мл.

Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце, при температурі +15 °C до +25 °C.

Термін придатності
2 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Виробник готового продукту:
ТОВ "Укрветпроипостач" Київська обл., м. Бровари, вул. Гельсінської групи 23, а Україна
ATC-vet класифікаційний код:
ATC-vet класифікаційний код QJ51RC23
Реєстрація
Статус на ринку України На стадії реєстрації
Карнція
Каренція на молоко (корови), діб 3
Каренція по м'ясу (ВРХ), діб 7
Основні дані препарату
Категоризація по EMA DD
Лікарська форма випуску Суспензія
Діючі речовини енрофлоксацин, неоміцину сульфат, преднізолон
Види тварин корови, кози